• +90 (505) 825 57 26
  • icanasconferences@gmail.com


ICANAS Konferans Serisi Hakkında

2016 yılından bu yana her yıl düzenlenen ICANAS konferans serisinde doğa bilimleri, matematik ve istatistik, tarım ve su ürünleri, biyoteknoloji ve nanoteknoloji, mühendislik ve eğitim gibi birçok disiplin konusu ele alınmaktadır. ICANAS 2016, 21-23 Nisan 2016 tarihlerinde Antalya'da (IC Santai Family Resort) 330 kişiyle, ICANAS 2017 18-21 Nisan 2017 tarihlerinde Antalya'da (IC Hotels Green Palace) 350 kişi ile ve ICANAS 2018 09 -12 Mayıs 2018'de Antalya'da (IC Hotels Green Palace) 300 katılımcı ile gerçekleştirildi.

Katılımcılarımızın olumlu geri bildirimlerinden anlaşıldığı üzere etkinliğimiz bilimsel kalite açısından ilgi çekici ve araştırmacılar için önemli bir bilimsel forum oluşturmaktadır.

Bu konferans, sosyal bilimler, temel bilimler ve mühendislerin araştırmacılarına en son araştırma sonuçlarını, fikirlerini, gelişimlerini ve uygulamalarını Temel ve Uygulamalı Bilimler'in her alanında sunmaları için önde gelen disiplinlerarası bir forum sunar. Bunun yanı sıra konferans, dünyanın dört bir yanından ilgi alanına giren önde gelen akademik bilim insanlarını, araştırmacıları ve akademisyenleri bir araya getirecek. Bu çerçevede, üniversitelerin ve diğer araştırma birimlerinin, sektörün bu yaklaşımlarla tasarlaması gereken bilimsel yaklaşım ve teknolojileri filizlendirdiği, kongrede tartışılacağı bilimsel bir ortam oluşturulması planlanmaktadır. Konferansın amacı, yukarıda belirtilen konulardaki olağan araştırma stratejisi ve endüstriyel uygulamaların yanı sıra yeni yaklaşım ve uygulama yöntemlerini tartışmaktır.

Sizleri 19-22 Haziran 2019 tarihlerinde Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek olan Uluslararası Temel ve Uygulamalı Bilimler Alanında Uluslararası Konferansına (ICANAS 2019) davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. ICANAS 2019, doğal ve uygulamalı bilimlerin tüm ana alanlarına teorik, pratik, mühendislik ve eğitim konularında önemli katkılar sağlamaktadır. Katkılarından dolayı tüm ICANAS katılımcılarına ve dinleyicilerimize şimdiden teşekkür ediyoruz.

Bu konferans boyunca sunulan bilimsel ve teknik içeriğin, sosyal ve bilimsel etkileşimlerin yaşam kalitesini artırma amacına ulaşmak için Temel ve Uygulamalı Bilimlerde yeni ve ileri düzeyde çalışmalara öncülük edeceğini umuyoruz.