• +90 (505) 825 57 26
  • icanasconferences@gmail.com


Değerli Bilim İnsanları,

Organizasyon komitesi adına, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi tarafından 19-22 Haziran 2019 tarihleri arasında Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Kültür ve Kongre Merkezi, Ağrı'da düzenlenecek olan 4. Uluslararası Temel ve Uygulamalı Bilimlerdeki Gelişmeler Konferansı’na (4th International Conference on Advances in Natural and Applied Sciences, ICANAS2019) sizleri davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

ICANAS 2019’un amacı, önde gelen bilim insanlarını, akademisyenleri ve araştırmacıları, Temel ve Uygulamalı Bilimlerin tüm yönleri ile ilgili bilgi alışverişinde bulunmaları, deneyimlerini, araştırma bulgularını ve bu alanlardaki en son gelişmeleri paylaşmaları için bira araya getirmek ve ideal bir akademik platform oluşturmaktadır.

Konferans, bilgi tabanı yenilemek ve Temel ve Uygulamalı Bilimlerdeki yenilikleri keşfetmek için harika disiplinler arası bir forum sağlayacaktır. ICANAS 2019 ayrıca size önde gelen bilim insanları, araştırmacılar, meslektaşlarınız ve katılımcılar ile tanışma imkânı ve çok sayıda ağ oluşturma fırsatını sunacaktır.

ICANAS 2019'da sunulan bildirilerden seçilmiş olanların tam metinleri seçkin dergilerde yayınlanacaktır. Sunumlar Türkçe ve İngilizce yapılabilecektir.

Bir ICANAS konferansında daha sizlerle beraber olmaktan mutluluk duyacağız. Haziran 2019’da Ağrı’da 4. Uluslararası Temel ve Uygulamalı Bilimlerdeki Gelişmeler Konferansında görüşmek dileğiyle…


Prof. Dr. Rıdvan Durak

Icanas 2019 Organizasyon Komitesi Adına

Website:
www.icanas.net